Wakacyjne warsztaty w Leśniczówce Marcelin.

Wakacyjne warsztaty w Leśniczówce Marcelin.

Podczas wakacji będziemy prowadzić warsztaty dla dzieci  w wieku 6-12 lat. Zajęcia odbywać się będą  w godzinach  9.00- 12.30 grupa przedpołudniowa lub  13.00-16.30 grupa popołudniowa od poniedziałku do piątku. Do wyboru zajęcia  przed południem albo po południu.

Bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci jest możliwość przebywania na świeżym powietrzu, wśród naturalnego leśnego  otoczenia w towarzystwie zwierząt. Na terenie leśniczówki są psy przygotowane do terapeutycznej pracy z dziećmi, króliki  oraz kurki, które tworzą prawdziwe sielską atmosferę. W obecnej sytuacji dla prawidłowego rozwoju społeczno – emocjonalnego dzieci i młodzieży niezbędne są zajęcia prowadzone przez fachowców w naturalnym otoczeniu w choć ograniczonej liczebnie grupie  to jednak grupie rówieśniczej. Ponieważ prze ostatnie prawie 3 miesiące dzieci były pozbawiane kontaktów rówieśniczych prawidłowo poprowadzona praca pedagogiczna może w pewnym stopniu zniwelować negatywne  skutki izolacji.

Ogólny program zajęć to podstawy jazdy konnej, teoria i praktyka, pielęgnacja i karmienie koni,  terapeutyczna jazda konna dla tych  dzieci, które nie są zainteresowane rekreacyjną jazdą konną oraz zajęcia ogólno- rozwojowe  i relaksacyjne.

Koszt 5 zajęć w tygodniu  ( grupa: przedpołudniem lub popołudniu )

500,00 zł x 23 % VAT – 615,00 zł brutto

Płatność na konto całości  gwarantuje miejsce na warsztatach :

87 1020 4027 0000 1402 0740 2193

Zgłoszenie  uczestnictwa dziecka proszę wysłać na maila :stajniamarcelin@gmail.com

Ilość miejsc ograniczona ze względu na wytyczne epidemiologiczne.

Dzieci na zajęcia powinny mieć odpowiedni ubiór do jazdy konnej, swój ręcznik, chusteczki do dezynfekcji rąk, bidon z wodą , matę do ćwiczeń i koc.Wszystkie prywatne rzeczy dziecka proszę spakować w jedna podpisana torbę i zabierać do domu po zajęciach.